מניעת סינוור

המון פעמים אנו נתקלים בסינוור לא רצוי משמש ישירה, ממראות, מבניינים סביבנו או מכל סיבה שהיא ואנו נאלצים לסגור את התריס או את הווילון מפני קרני אור השמש הגורמות לסינוור, ואף לדהייה ובתמורה לכך אנו מפסידים את הנוף הנשקף מבחוץ ותאורה טיבעית. בעיות אלו ואחרות ניתן לפתור בקלות רבה על ידי התקנת ציפוי חלונות. 

אנטי סאן

כשחם לנו בעסק או בבית מחום השמש החודר מבעד לחלונות הזכוכית אנו משקיעם משאבים רבים להורדת טמפרטורת החדר באמצעות הפעלת אמצעי קירור  בעוצמה רבה ובשל כך אנו נאלצים לשלם כספים רבים, ציפוי חלונות נגד שמש של חברתנו  הוא פטנט חדשני היעיל ביותר המסוגל לדחיית חום עד 80% וקיים במגוון רחב של דרגות הגנה   להפחתה ולסינון החום חודר דרך חלונות הזכוכית ונותן לנו פתרון לבעיית עודף החום והשמש בעיות אלו ואחרות ניתן לפתור בקלות רבה על ידי התקנת ציפוי חלונות.

קרינת UV

כל ציפויי החלונות בחברתנו  נותן לכם חסימה מקרני האולטרה הסגולה (U.V) עד * 99%, תוך הפחתת חום באופן משמעותי. יתרון זה תורם משמעותית להגנה על ריהוט יקר ערך מפני דהייה ומספק "קרם הגנה" לעור הגוף מפני ההשפעות המזיקות של השמש. בעיות אלו ואחרות ניתן לפתור בקלות רבה על ידי התקנת ציפוי חלונות.